Vydání knihy: Spodní stavba historických budov

H1

Nové webové stránky
Vítáme Vás na našich nových webových stránkách, kde bychom Vás rádi seznámili s našimi službami a minulými i aktuálně realizovanými projekty. 

Vydání knihy: Spodní stavba historických budov

Ing. Zdeněk Štefek a Ing. Pavel Zejda, Ph.D., ze společnosti SAREP a.s.,  jsou autory, společně s doc. Václavem Kupilíkem, knihy Spodní stavba historických budov, kterou před několika dny vydalo nakladatelství GRADA Publishing, a.s.

Spodní stavba historických budov - obálka

Architekti, projektanti a stavitelé najdou v knize vše o základech a sklepích historických budov, ale i rizika, která mohou nastat při jejich rekonstrukci. Autoři poradí, jak se vyvarovat chyb ve fázi projektu i stavby. „Kniha je zejména o praxi, se kterou jsme se setkali při projektování, přímo na stavbách a jako stavební dozor.“, říká Pavel Zejda.

Knihu je možné zakoupit na webových stránkách GRADY, ale i v dalších knihkupectvích (Knihcentrum.czKnihy DobrovskýKnihy.cz,…).

Kniha bude také dostupná na seminářích Best Practice 2017, které proběhnou 2.2.2017 v Praze a 9.2.2017 v Brně (více info a možnost přihlášení na www.best-practice.cz) a kam jsou autoři této knihy pozváni jako jedni z přednášejících. Účastníci semináře ji zde budou mít možnost získat s 20% slevou – za 216,-kč vč. DPH.

Věříme, že vám kniha přinese spoustu nových užitečných informací a našim kolegům gratulujeme ke krásnému výsledku jejich několikaleté práce.

autor: SAREP, datum: 02.12.2016 14:46, kategorie: nezařazeno
záložky:

Hodnocení článku
Ohodnoťte článek hvězdičkami...

nejhorší
nejlepší

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1