O nás

H1

Projektová kancelář Sanace
Nabízíme komplexní rozsah služeb v oblasti projektování sanací vlhkého zdiva a jsme schopni podílet se i na samotné realizaci sanací vlhkého zdiva. Navrhujeme optimální řešení pro komplexní sanaci vlhkého zdiva podle nejnovějších vědeckých poznatků a zkušeností.

O nás

Zabýváme se problematikou odvlhčování staveb převážně při rekonstrukcích starších a historických objektů. Nabízíme komplexní rozsah služeb v oblasti projektování sanací vlhkého zdiva a jsme schopni podílet se i na samotné realizaci sanací vlhkého zdiva, a to jako autorský a technický dozor.

Zúčastňujeme se vzdělávacích seminářů, předváděcích akcí a výstav. Zároveň provádíme školení a semináře se specializací na sanace vlhkého zdiva a hydroizolace  pro projektanty, realizační firmy i laickou veřejnost.

Naše firma je nositelem certifikátu systému řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2001 pro stavební činnosti se specializací na sanaci zdiva. Dále jsme členem společnosti WTA CZ, což je vědecko-technická společnost pro sanaci staveb a péči o památky. Při svých činnostech pracujeme v souladu s ČSN P 730610 "Hydroizolace staveb – Sanace vlhkého zdiva" a souvisejících předpisů.

Naši pracovníci jsou autorizovanými osobami WTA CZ pro oblast sanace zděných staveb proti vlhkosti i autorizovaní inženýři ČKAIT.

 

autor: SAREP, datum: 03.01.2012 14:22