Spodní stavba historických budov

Ing. Zdeněk Štefek a Ing. Pavel Zejda, Ph.D., ze společnosti SAREP a.s., jsou autory, společně s doc. Václavem Kupilíkem, knihy Spodní stavba historických budov, kterou před  vydalo nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v roce 2016.

Architekti, projektanti a stavitelé najdou v knize vše o základech a sklepích historických budov, ale i rizika, která mohou nastat při jejich rekonstrukci. Autoři poradí, jak se vyvarovat chyb ve fázi projektu i stavby. "Kniha je zejména o praxi, se kterou jsme se setkali při projektování, přímo na stavbách a jako stavební dozor.", říká Pavel Zejda.

Knihu je běžně možné zakoupit na webových stránkách GRADY, ale i v dalších knihkupectvích (Knihcentrum.cz, Knihy Dobrovský, Knihy.cz,...). Momentálně je kniha vyprodaná, ale pokud budete mít o knihu zájem, neváhejte nás kontaktovat a knihu si můžete třeba vyzvednout přímo u nás v kanceláři. Knihu lze zakoupit i jako e-book.

Věříme, že vám kniha přinese spoustu nových užitečných informací a našim kolegům gratulujeme ke krásnému výsledku jejich několikaleté práce.